Сайт Мирончук Марини

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [3]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Буфер обміну та технологія OLE
          Давно канули у вічність ті часи настільних ЕОМ, коли перенесення даних з однієї програми в іншу був пов'язаний з великими труднощами. Тоді, ще до появи Windows, користувачі, які хотіли створити складові документи, тобто документи, частини яких створювалися в різних додатках, часто покладалися на незграбні резидентні утиліти, щоб з їх допомогою переміщати дані між програмами. Відсутність єдиних стандартів на формати файлів і відсутність алгоритмів, які б управляли розподілом пам'яті між різними додатками, робило обмін інформацією між файлами і додатками складним і ризикованим заходом. Документи, створені в одній програмі, були нормою, а складові документи зазвичай робилися лише майстрами і були предметом їх особливої ​​гордості. Зараз складові документи стали настільки поширеними, що сам термін складовою документ вийшов з ужитку. Користувачі Windows знають, що вони легко можуть переміщувати текст, графіку, звук і відеозображення всередині одного документа і між документами, і розробники Windows рідко їх розчаровують. Це стало можливим у зв'язку зі створенням технології впровадження та зв'язування об'єктів OLE [16] (Object Linking and Embedding - зв'язування і впровадження об'єктів). Обмін даними за допомогою технології OLE передбачає дві задіяні сторони. Одна сторона виробляє дані, інша їх приймає. Наприклад, якщо ви вирізуєте фрагмент з таблиці Ехсеl і впроваджуєте його в презентацію PowerPoint, у вас є документ-постачальник (таблиця Ехсеl) і документ-одержувач (презентація PowerPoint). Мовою OLE документ-постачальник отримав назву джерело, а документ-одержувач - приймач. Те, що ви впроваджуєте, чим би воно не було, як правило, називається об'єкт.
 
 
В системі Windows можливі три види обміну інформацією:
 
· Статична переміщення або копіювання об'єкта.
 
· Впровадження.
 
· Зв'язування.
 
Статична переміщення або копіювання є одномоментним дією з необоротними наслідками. Якщо ви скопіюєте або виріжете ряд знаків з електронної таблиці, а потім вставите їх у текстовий документ, текстовий процесор сприйме їх так, як ніби вони були введені прямо з клавіатури. Їх можна буде форматувати, правити, видаляти, але при цьому вони втратять зв'язку з батьківським документом, тобто з джерелом.
 
При впровадженні даних з одного документа в інший дані зберігають інформацію про те, з якого додатка вони були взяті. Якщо ви захочете відредагувати впроваджені дані, система відкриємо вам додаток, в якому були створені ці дані. Наприклад, якщо ви скопіюєте частину електронної таблиці з Excel і упровадите її в документ текстового процесора Word, а потім у вас виникне необхідність внесення змін в цю таблицю, то Windows відкриє для редагування додаток Excel.
 
При зв'язуванні даних одного документа з іншим документом, дані насправді не потрапляють в документ-приймач. Замість цього документ-приймач зберігає інформацію про те, звідки були взяті дані. Якщо продовжити приклад з електронною таблицею Excel, при використанні команди Зв'язування вставлені в документ Word дані будуть виглядати так, ніби їх ввели з клавіатури. Однак при збереженні документа Word на жорсткий диск, файл не буде включати в себе цих даних. Замість цього в документ Word буде включений повну адресу документа-джерела Excel і таблиці в ньому. Якщо дані будуть змінені в електронній таблиці Excel, зміни з'являться і в документі текстового процесора Word.
Категорія: Мої статті | Додав: сонечко (11.05.2015)
Переглядів: 512 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 tatanpn • 12:31, 09.03.2022
переводчик с русского на латышский 
http://skrivanek.lv/ru
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2024
    Створити безкоштовний сайт на uCoz